ТОВ "РКС ДІАГНОСТИКА"​

Є питання?

Сервісне обслуговування та ремонт підйомного обладнання - професіоналам

Наша організація багато років займається монтажем та ремонтом  підіймачів різного типу і модифікацій. Ми обслуговуємо, монтуємо, ремонтуємо двохстійкові, чотиристійкові, ножичні, парковочні підіймачі електромеханічних та гідравлічних  типів. Ми готові встановити і провести сервісне обслуговування і ТО обладнання придбаного не тільки в нас, але і підіймачі куплені в інших організаціях,  як нові, так і вживані.    Ми здійснюємо ремонт підіймачів як вітчизняного, так і імпортного виробництва будь-якого типу. Власна виробнича та інструментальна база дозволяє вирішувати неординарні завдання в найкоротші терміни і виконувати якісний ремонт автопідіймачів.  Обслуговування автопідіймачів включає в себе, візуальний огляд на предмет зносу рабочих поверхонь гвинтів,  перевірку ведучих та  страховочних гайок, натяг ланцюгів, натяг ременів приводу, перевірку технічного стану редукторів, наявність мастила в елементах і деталях тертя, відсутність биття, люфтів, течі в гідравліці, а також тестування стану електродвигунів , електропроводки і електроелементів мережі з подальшим усуненням несправностей і видачею рекомендацій по ремонту.   Ремонт автомобільних підймачів включає в себе заміну або ремонт виявлених при діагностуванні  несправних елементів підіймача, таких як повзуни, гайки, гвинти, ланцюги, троси синхронізації, електродвигуни, кінцеві вимикачі, деталі пультів управління та інше. Ми допоможемо в ремонті підіймача навіть в самих безнадійних випадках, але слід мати на увазі, що іноді буває дешевше і розумніше замінити автопідіймач на новий, ніж відремонтувати.

    Основне завдання підіймачів в автосервісах це забезпечити відповідний комфорт роботи при обслуговуванні автомобілів, піднімаючи їх на необхідну висоту для проведення ремонтних чи сервісних робіт. Водночас, підіймачі повинні гарантувати безпеку праці для обслуговуючого персоналу. Зважаючи на це,  підйомники підлягають первинному, періодичному та позачерговому технічному огляді і обслуговуванні відповідно до вимог Порядку проведення огляду, випробування та експертного обстеження (технічного діагностування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки. Незважаючи на кількість підіймачів на підприємстві кожен з них щорічно повинен проходити технічне обслуговування що включає в себе:

  • діагностику для виявлення несправностей і контролю функціонування основних вузлів підіймачів;
  • технічне обслуговування в гарантійний період і по його закінченню;
  • поточне слюсарне обслуговування і ремонт окремих вузлів піднімального устаткування;
  • тестові перевірки електрообладнання та пристроїв управління;
  • косметичні роботи.

       Наша компанія здійснює перевірки та ремонт підіймачів в Києві та всій Україні, готова надати цілодобову допомогу фахівців в обслуговуванні всієї техніки, що поставляється.

       Кваліфікація фахівців компанії періодично перевіряється і підтверджується допусками на право проведення перевірок, профілактичних і ремонтних робіт.

Несправності елекромеханічного підіймача
Устаткування працює від 1 або 2 електромоторів. А підйом транспорту проводиться за допомогою механічної системи гвинта і гайки.
Можливі несправності:
– знос нарізного сполучення гайка-гвинт. У цьому з’єднанні зносу можуть піддатися обидві частини. Але частіше з ладу виходять гайки з огляду на більш низьку якість їх матеріалу. В даному випадку вихід із ситуації один: заміна зношеної частини з’єднання;
– вихід з ладу направляючих каретки;
– вихід з ладу самої каретки.
Підіймачі з електромеханічним приводом мають більш низьку вартість. Але технічне обслуговування такого обладнання обходиться його власникові досить дорого через необхідність його демонтаж.
 
Несправності електрогідравлічних підіймачів
Подібна система має низку переваг у порівнянні з електромеханічною. І працює на основі гідравліки.
Проблеми, з якими можна зіткнутися в процесі експлуатації гідравлічного підіймача:
– несправність гідравлічного блоку. Вона включає в себе пошкодження штоків гідроциліндра, підтікання рукава високого тиску. Вкрай рідко з ладу виходить гідравлічна станція;
– розрив троса синхронізації. Найчастіше таку проблему піддається нижня синхронізація. Основні причини – це тертя і корозія від впливу вологи;
– збій синхронізації. Відбувається через надмірне розтягування троса;
– викривлення лап і колон стійки. Деформація виникає через неправильну установку автомобіля, внаслідок чого його вага нерівномірно розподілена на лапах.
 
Несправності підіймачів з пневматичним приводом
Робота даного виду обладнання відбувається за рахунок пневматичної системи. Тому можливі проблеми з роботою підіймача виникають у зв’язку з її поломкою.
Існують і інші види несправностей, характерні для всіх видів пристосувань. Це може бути згоряння двигуна, вихід з ладу манжет, клапанів, а також механічні деформації, пов’язані з грубими порушеннями монтажу.
Для правильної і довговічною роботи автопідіймача необхідно проводити щоденний і періодичний контроль системи. Систематично здійснювати стандартне техобслуговування.
 
 
 

Наші послуги:

Автопідйомники

Ремонт та обслуговування автомобільних підйомників

Дізнатися більше
Автопідйомники

Ремонт та обслуговування автомобільних підйомників

Дізнатися більше
Автопідйомники

Ремонт та обслуговування автомобільних підйомників

Дізнатися більше